KONST / Litografier / Färglitografi 16118403
nr 1611 8403
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. "Agricultur". Signerad, numrerad hc, daterad 1976, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 46x61 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:54:53
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg